ارز دیجیتال

سرمایه گذاری بر روی ارز بایننس کوین

بایننس کوین در سال ۲۰۱۷ توسط صرافی بایننس که یکی از بزرگترین صرافی‌ های ارز دیجیتال در دنیا است برای تخفیف در کارمزد معاملات معرفی شد اما کاربردهای این کوین به اینجا محدود نشد و به طیف وسیعی از خدمات همچون در استفاده از برنامه‌ها، رزرواسیون مربوط به مسافرت، سرویس‌های آنلاین و سرویس‌های مالی منجر شد. با توجه به پشتوانه قوی این رمز ارز و استفاده‌ های بیشمار آن، پتاسنیل رشد خوب با سرمایه گذاری صحیح در این رمزارز وجود دارد و این رمز ارز را به یکی از بهترین ارز برای سرمایه گذاری تبدیل می‌کند.شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و فروش بایننس کوین به صرافی ارز دیجیتال بیت مهر مراجعه کنید.
+ نوشته شده در يکشنبه 22 خرداد 1401ساعت 15:14 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 1

تفاوت پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی

اگر چه پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی در یک راستا و در یک ماهیت و موضوع قرار دارند، اما تفاوتی میانی پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی وجود دارد. این تفاوت به کارمزدی است که باید در استفاده از ووچر پرفکت مانی پرداخت شود. لازم به ذکر است که برای استفاده از حساب پرفکت مانی برای افرادی که دارای اکانت این پلت‌فرم هستند، نیازی به پرداخت کارمزد برای فعالیت نبوده و می‌توانند خرید خود را بدون پرداخت کارمزد انجام دهند. این در حالی است که برای استفاده از ووچر پرفکت مانی، باید معادل ۱.۹۹ درصد مبلغ کل به عنوان کارمزد از سوی کاربر پرداخت شود.جهت آشنایی بیشتر در خصوص خرید و فروش ووچر پرفکت مانی می توانید به وب سایت های صرافی معتبر مراجعه کنید.
+ نوشته شده در شنبه 21 خرداد 1401ساعت 18:06 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 2

سرمایه گذاری در تتر

تتر منجر به سهولت فرآیند معاوضه و تبدیل رمزارزهای مختلف به یکدیگر شده است. تبدیل ارزهای دیجیتال به ارزهای فیات پول نقد نیازمند زمان زیادی است و چندین روز طول می کشد. علاوه بر این انجام این کار با کارمزد همراه است. این در حالی است که عمل نقل و انتقالات و تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر با تتر کارمزد کمتری در بر دارد و بسیار سریعتر است. یکی از مهم ترین کاربردهای تتر حفظ ارزش دارایی دیجیتال خود در برابر نوسانات شدید بازار است. در امان ماندن از ریسک نوسانات شدید از طریق تبدیل سرمایه به تتر امکان پذیر است.تمامی این دلایل باعث می شود سرمایه گذاری روی تتر مقرون به صرفه به نظر برسد. تتر به دلیل ثبات قیمت خود نمی تواند به تنهایی سودآور باشد.شما عزیزان می توانید جهت خرید و فروش تتر به وب سایت صرافی های معتبر مراجعه کنید.

+ نوشته شده در پنجشنبه 19 خرداد 1401ساعت 15:17 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 3

تبدیل ارز بیت کوین به ریال

خوشبختانه بیت کوین به دلیل افزایش معاملات از مبادلات ارزی بالایی برخوردار است؛ به طوری که می توان برای سهولت معامله در ایران از تبدیل ارز بیت کوین به ریال استفاده کرد. البته بیت کوین را می توان به سایر ارز های دیجیتال نظیر تتر و یا هر ارز دیگری نیز تبدیل نمود.مبادلات ارزی در بسیاری از مواقع کاربردی و حائز اهمیت است و بیت کوین سابقه درخشانی در این مبادلات دارد.شما عزیزان به راحتی با مراجعه به صرافی های معتبر می توانید خرید بیت کوین خود را انجام دهید.

+ نوشته شده در چهارشنبه 18 خرداد 1401ساعت 13:24 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 3

خرید ووچر پرفکت مانی ارزان

شما با داشتن یک کد ووچر الکترونیکی معتبر، قادر خواهید بود که خرید اینترنتی را با توجه به اعتبار آن انجام دهید. نکته جالب این است که در داخل حساب کاربری پرفکت مانی می‌توان به آسانی کد ووچر ایجاد کرد. شما می‌توانید با توجه به موجودی حساب خود، کد ووچر ایجاد کنید و آن را در اختیار دیگران قرار دهید. در صورتی که شما هنوز اکانت خود را در پرفکت مانی نساخته‌اید، باید برای خرید ووچر پرفکت مانی برنامه‌ ریزی لازم را داشته باشید. اگر شما برای خود یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید، بعد از آن خواهید توانست که کد ووچر را در حساب خود وارد کنید تا به موجودی حساب شما افزوده شود.برای خرید ارزان پرفکت مانی می توانید به وب سایت صرافی های معتبر مراجعه کنید.

+ نوشته شده در دوشنبه 16 خرداد 1401ساعت 18:10 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 2

اهمیت دقت در انتخاب صرافی آنلاین

شما در زمان خرید ارزهای دیجیتال، باید مدارک کامل شناسایی خود را برای صرافی ارسال کنید و پس از احراز هویت می توانید تراکنش مورد نظر خود را انجام دهید. در این مرحله صرافی با در درست داشتن مدارک شناسایی شما، زمینه سوء استفاده از این مدارک حساس یا کلاهبرداری به وسیله مدارک شناسایی وجود دارد؛ بنابراین قبل از خرید ارز بیت کوین از صرافی آنلاین در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشید. صرافی را انتخاب کنید که در حفظ مدارک شناسایی شما کوشا باشد و همچنین شما هم این ریسک را باید بپذیرید.صرافی های آنلاین بسیاری در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت دارند. هر کدام از این صرافی ها با توجه به سابقه کاری و تعداد تراکنش های انجام شده، دسته بندی می شوند.
+ نوشته شده در چهارشنبه 11 خرداد 1401ساعت 12:48 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 3

فروش ارز بایننس کوین

اگر شما در حال حاضر بایننس کوین دارید و قصد دارید تا این ارز را بفروشید، می توانید به صرافی های آنلاین فروش بایننس کوین مراجعه کنید، مقدار بایننس کوینی که مدنظرتان است را بفروشید و پس از آن، معادل ریالی که در فاکتور ذکر شده، در سریع ترین زمان ممکن برای شما واریز خواهد شد. همچنین، شما می توانید مقدار بایننس کوینی که مدنظرتان است را به کیف پول خودتان در حساب کاربری صرافی مورد نظرتان واریز کنید و پس از آن، می توانید به راحتی خرید و فروش بایننس کوین را انجام دهید.

+ نوشته شده در سه شنبه 10 خرداد 1401ساعت 18:18 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 2

بررسی آینده ارز دیجیتال تتر

پس از بررسی تاریخچه قیمت تتر به این نتیجه می رسیم که می توان به راحتی قیمت تتر را در آینده تخمین زد. همچنین اگر تتر روی بلاک چین کنونی خود باقی بماند و در رابطه با سیاست های خود تغییراتی ایجاد نکند قیمت آن همواره ثابت باقی خواهد ماند. یکی از سرمایه گذاری های بلند مدت عالی بر اساس نظر و عقیده معامله گران و تریدرهای حرفه ای بازار کریپتوکارنسی، سرمایه گذاری روی تتر است. در صورتی که هیچ اتفاق غیرقابل پیش بینی رخ ندهید این پیش بینی می تواند تا حداقل 5 سال آینده صحیح باشد.

+ نوشته شده در چهارشنبه 4 خرداد 1401ساعت 11:59 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 2

بررسی مزایای شبکه ی ارز دیجیتال پولکادات

یکی از مهمترین مزایای شبکه این ارز دیجیتال این موضوع می باشد که تیم توسعه این ارز می ‌توانند شبکه این ارز دیجیتال را بدون انجام دادن هارد فورک ارتقا بدهند.از مهمترین مزایای ارز دیجیتال پولکادات می توان به موضوع مقیاس ‌پذیری آن اشاره نمود. این ارز دیجیتال از مقیاس پذیری بسیار بیشتر و بهتری نسبت به بیت کوین و اتریوم برخوردار می ‌باشد.یکی از مزایای مهم شبکه ارز پولکادات شفاف بودن و غیر متمرکز بودن تراکنش های این شبکه می باشد. اطلاعات مربوط به تراکنش ها در جای به خصوصی ذخیره نمی شود و این موضوع باعث می‌شود که افراد سوء استفاده گر نتوانند به این اطلاعات نفوذ کنند.جهت دریافت مشاوره در خصوص خرید و قیمت ارز پولکادات می توانید به صرافی های معتبر ارز دیجیتال مراجعه کنید.
+ نوشته شده در سه شنبه 3 خرداد 1401ساعت 15:40 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 5

چگونگی خرید ارز دیجیتال پولکادات

بهترین راه که شما با استفاده از آن می توانید ارز دیجیتال پولکادات را خریداری کنید این است که از یک صرافی معتبر استفاده کنید.شما می توانید از بین تعداد بسیار زیادی از صرافی ها، از صرافی هایی مانند بایننس، کوین بیس و صرافی های دیگر استفاده نمایید که این صرافی ها از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و همچنین خدمات بسیار زیادی را به کاربران خود ارائه می کنند. برای خرید این ارز دیجیتال شما می توانید با استفاده از ارز های فیات مانند دلار حساب خود را شارژ کنید و پس از انجام این کار به خرید پولکادات بپردازید.
+ نوشته شده در دوشنبه 2 خرداد 1401ساعت 15:47 توسط شیدا نورایی | | تعداد بازدید : 3